Саба районы үзешчәннәре, Кукмара район мәдәният йортында Комсомолның 100 еллыгы уңаеннан “Алга атла, Комсомол!” – дип исемләнгән зур концерт программасы тәкъдим итә.

2019 елның 18 марты, дүшәмбе

Саба  районы  үзешчәннәре 2019 елның 20  март көнендә,  Кукмара  район  мәдәният  йортында  Комсомолның  100  еллыгы  уңаеннан  “Алга  атла,  Комсомол!” – дип  исемләнгән  зур  концерт  программасы  тәкъдим итә. 145  кеше  катнашындагы  әлеге концертта, комсомол  елларындагы  җырлар,  биюләр, кинофильмнардан  өзекләр аша милләтләр  дуслыгы  һәм  бердәмлеге  чагылыш  таба. Октябрятлар,  пионерлар,  комсомоллар  чыгышлары – тарих  битләрен  барлый. 1970-1980 нче  еллардагы  тормыш-көнкүреш  җиһазларыннан, азык-төлек товарларыннан  торган  күргәзмә шул елларга  алып кайта.

Башлана 19:00

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: