июнь, 2017 ел
шимбә

Әлеге сәфәрдән кунаклар бик канагать калдылар, ә истәлеккә Кыргызстан бүләген – сарык йоныннын эшләнгән киез намазлык калдырып киттеләр.

“Зилант” спорткомплексының спорт мәйданчыгында 2001-2002, 2003-2004 елларда туган кызлар һәм яшүсмерләр арасында пляж волейболы буенча турнир үтте.

“Наркотикларсыз тормыш” акциясе кысаларында район эчке эшләр бүлеге “Спорт наркотикларга каршы” дип аталган балалар иҗаты конкурсы игълан итә.

18 июньдә Кукмараның Ринат Мөхәммәтшин исемендәге стадионда “Мөхәммәтшин кубогы”на традицион футбол турниры узачак. Футбол сөючеләрне яраткан командалары өчен көч биреп торырга чакырабыз.

17 июньдә Россия тарихында зур вакыйга башлана – Конфедерацияләр Кубогы уеннарына старт бирелә. Уеннар илебезнең дүрт шәһәрендә - Мәскәүдә, Санкт-Петербургта, Сочида һәм Казанда үтәчәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: