гыйнвар, 2017 ел
дүшәмбе

“Восток” хуҗалыгында  район җитәкчелеге, хуҗалык җитәкчеләре, җирлек башлыклары катнашында 2016 елгы эш нәтиҗәләренә багышланган семинар-киңәшмә булды.

Район башлыгына район Советы, Башкарма комитет, поселок советы хезмәткәрләре дә кушылды.

Вахит авылының "Батыр" спорткомплексында 65 килограммга кадәрге үлчәүдәге яшүсмерләр арасында "Вахитов исемендәге хуҗалык" призына милли көрәш турниры үткәрелде.

Княгор авылында яшәүче Садыйкова Алтынай Сәгыйть кызына шушы көннәрдә 95 яшь тулды. Юбилярны район башлыгы урынбасары Равия Каримуллина тәбрик итеп, туган көн иясенә Россия Президенты Владимир Путинның котлау открыткасын, район башлыгының Рәхмәт хатын, истәлек бүләге тапшырды.

Өченче чакырылыш район Советының чираттагы унбишенче утырышы 20 гыйнварда 9.00 сәгатьтә район Советы бинасында чакырыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: